Klubben

Klubbmesterene gjennom tidene

År Damer Herrer
2018 Reidun Svendsen Roger Karlsen
2017 Reidun Svendsen Tomas Falk
2016 Reidun Svendsen Daniel Solbu
2015 Eli Bjørnevik Tomas Falk
2014 Eli Bjørnevik Tomas Falk
2013 Eli Bjørnvik Daniel Kristiansen
2012 Eli Bjørnevik Miguel Fernandes
2011 Ylva Johnsen Tomas Falk
2010 Eli Bjørnevik Tomas Falk
2009 Ylva Johnsen Martin Mørk
2008 Eli Bjørnevik Christopher Ebbang
2007 Karin B. Saltnes Simon Salamonsen Riis
2006 Turid A. Næss Simon Salamonsen Riis
2005 Susanne Mathiesen Joackim Løken
2004 Krystle Caravana Stephen Edsjø Kalnæs
2003 Krystle Caravana Andreas L. Flaten
2002 Nina Holst Anders Løvaas Eriksen
2001 Marianne Ruud Tom Selmer
2000 Marianne Ruud Tom Selmer
1999 Marianne Ruud Christian Aronsen
1998 Marianne Ruud Bent Braathen
1997 Torild Schjerven Peter Kaensche
1996 Marianne Ruud Christian Aronsen
1995 Marianne Ruud Christian Aronsen
1994 Marianne Ruud Christian Aronsen
1993 Irene R. Solmark Christian Aronsen
1992 Kjersti Bratseth Christian Aronsen
1991 ikke arrangert ikke arrangert
1990 ikke arrangert ikke arrangert
1989 Kjersti Bratseth Kristoffer Omole
 
År Damer 50 år + Herrer 55 år +(50 år fra 2016) Herrer 65 år + (fra 2003) Damer 65 år + (fra 2016)
2018 Grete Ekholt Rune Steffens Ola Kristiansen Randi Hurlen
2017 Reidun Svendsen Ola Kristiansen Per Engebretsen Turid Akerholt Næss
2016 Reidun Svendsen Ola Kristiansen Knut Andresen Turid Akerholt Næss
2015 Hilde E. Ebbang Ola Kristiansen Marinus van der Zande  
2014 Reidun Svendsen Ola Kristiansen Marinus van der Zande  
2013 Hilde E. Ebbang Francisco Delgado Odd Erik Uthusli  
2012 Hilde E. Ebbang Marinus van der Zande Knut Andresen  
2011 Reidun Svendsen Marinus van der Zande Per Larsen  
2010 Turid A. Næss Knut Andresen Ernst Halstensen  
2009 Reidun Svendsen Ola Krisitansen Finn H. Hansen  
2008 Karin B. Saltnes Tore Smordalen Ernst Halstensen  
2007 Karin B. Saltnes Knut Andresen Gunnar Filstad  
2006 Hilde Ebbang Knut Andresen Jan Erik Dahl  
2005 Randi Hurlen Francisco Delgado Gunnar Filstad  
2004 Ragnhild Seland Asle Kjønnerød Arne Mathiesen  
2003 Reidun Johansen Tore Smordalen Øistein Johannessen  
2002 Ellen Røssum Jan Nerem    
2001 Reidun Johansen Jan Nerem    
2000 Melica Mosebekk Reidar Årseth    
1999 Anne Lise Thoresen Øisten johannessen    
1998 Melica Mosebekk Per Larsen    
1997 Randi Hurlen Bjørn Hagen    
1996 Randi Hurlen Per Larsen    
1995 Anne Lise Thoresen Reidar Lilleby    
1994 Inger Marie Johansen Trond Johansen    
1993 ikke arrangert Finn Nygaard    
1992 ikke arrangert Andor Oskarsen    
1991 ikke arrangert ikke arrangert    
1990 ikke arrangert Finn Nygaard    
1989 ikke arrangert Helge Damskau Per Larsen
i åpen klasse
 

Juniorer:

År Jenter Gutter
2018 ikke arrangert Peter Hov
2017 ikke arrangert Peter Hov
2016 ikke arrangert Peter Hov
2015 ikke arrangert Peter Hov
2013 ikke arrangert ikke arrangert
2012 ikke arrangert ikke arrangert
2011 ikke arrangert Trym Langeggen
2010 ikke arrangert Martin Mørk
2009 ikke arrangert Martin mørk
2008 ikke arrangert Martin Mørk
2007 Ida Othilie Bergli Emil Fæster
2006 Anne Riis Wærstad Simen Edsjø Kalnæs
2005 ikke arrangert Michael Hemminghytt
2004 ikke arrangert Christopher Ebbang
2003 ikke arrangert Andreas L. Flaten
2002 Krystle Caravana Anders Jensen
2001 Susanne Mathisen Stephen Edsjø Kalnæs
2000 Susanne Mathisen Sebastian Mathisen
1999 Susanne Mathisen Sebastian Mathisen
1998 Susanne Mathisen Joackim Løken
1997 Marianne Ruud Fredrik Kracht
1996 ikke arrangert ikke arrangert
1995 Marianne Ruud Christian Aronsen
1994 Irene R. Solmark Mads Totland
1993 ikke arrangert ikke arrangert
1992 Irene R. Solmark Christian Aronsen
1991 ikke arrangert ikke arrangert
1990 ikke arrangert ikke arrangert
1989 ikke arrangert Christian Aronsen